۱۳۹۲ بهمن ۱۳, یکشنبه

فراخوان کوششگران حقوق بشر ایرانبه نام آفریدگار آزادی

با درود بیکران بر تمامی کوششگران حقوق بشر ایران

گروه کوششگران حقوق بشر ایران در سال ۱۳۹۱ توسط احمد شاه رضایی به همراه بابک حشمت ساران و هومن آرمندی بنیانگذاری شد که با همکاری افراد فعال در ایران به فعالیت های حقوق بشری خود ادامه داد. در ۱۹ مهر سال ۱۳۹۱ مامورین وزارت اطلاعات به خانه ی اعضای اصلی این گروه حمله ور شدند و جمعی از آنها را دستگیر کردند که بعد از یک ماه بازجویی و انفرادی با قید وثیقه آزاد گردیدند.
قابل ذکر است، که احمد شاه رضایی در حال حاضر به جرم تاسیس این گروه در زندان اوین و در شرایط سختی به سر می برد.
دوستان عزیز و تمام کسانی که در راستای استقرار قوانین حقوق بشر و آشکار کردن رنج انسان ها کوشش میکنید، شما نا خواسته عضوی از گوششگران حقوق بشر ایران هستید..
کوششگران حقوق بشر ایران متعلق به فرد یا گروه خاصی نیست بلکه اتحادی است از تک تک افرادی که در راستای حقوق بشر تلاش میکنند.
حقوق بشر متعلق به تک تک افراد بشر است. به عبارت دیگر متفکران وابسته به مکتب طبیعت گرا اظهار می دارند که همه ی افراد به صرف این که موجودات انسانی هستند، دارای حقوق بشرند.
کوششگران حقوق بشر ایران یک گروه سیاسی و مذهبی یا عقیدتی نیست و هر کس با هر عقیده و مرام و اعتقاد میتواند به صورت رسمی عضو این گروه باشد، تنها کافیست در راستای حقوق بشر و آشکار کردن رنج انسانی کوششی داشته باشد.
ازینرو از تمامی دوستان در هر نقطه از جهان خواستاریم به طور رسمی به این گروه بپیوندند.

دوستان و همراهان گرامی که قصد عضویت در خانه کوششگران حقوق بشر را دارند با بابک حشمت ساران هومن ارمندی فرشته ناجی حبیب زاده و افشین اعرابی تماس بگیرند. یا اسم خودرا در دیدگاه(کامنت)بگذارید..
شما عزیزان که در راه حقوق بشر کوشش میکنید چه بخواهید و چه نخواهید عضو این خانواده هستید پس رسمن به ما بپیوندید تا در کنار هم در راستای آشکار سازی رنج ملتمان قدرتمند باشیم...

https://www.facebook.com/otanes.aarabi (افشین اعرابی)(0016474019080)

https://www.facebook.com/fereshteh.najihabibzadeh (فرشته ناجی)(00905378934627)

https://www.facebook.com/hooman.armandi(هومن آرمندی)(00905534389398)

https://www.facebook.com/babak.saran(بابک حشمت ساران)(00905534389398)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر