۱۳۹۲ بهمن ۷, دوشنبه

اعلام اعتصاب زندانیان سیاسی رجایی شهردر اعتراض به از سرگیری مجدد پارازیت، بسته شدن کتابخانه سالن ۱۲، بازرسی توهین آمیز و لباس فرم اجباری برای زندانیان سیاسی زندانیان این بند اعلام نمودن که برای ۳ روز از دریافت جیره دولتی زندان امتناع می‌کنند.

زندانیان سیاسی و عقیدتی سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج در اعتراض به از سرگیری مجدد ارسال پارازیت توسط دستگاه‌های اخلال در امواج مبایل و همچنین تعطیل شدن کتابخانه سالن مزبور و بازرسی توام با توهین سالن ۱۲ و همچنین اجبار در پوشیدن لباس فرم برای زندانیان سیاسی بیمار؛ اعلام کردند که از روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به مدت ۳ روز از دریافت جیره دولتی امتناع خواهند کرد.

گفتنی است، گارد زندان رجایی شهر روز شنبه ۵ بهمن ماه اقدام به بازرسی سالن ۱۲ این زندان کرده و در این بین به برخی از زندانیان سیاسی و عقیدتی توهین نمودند.

زندانیان نیز در حرکتی اعتراضی در هواخوری بند اقدام به خواندن سرود‌ یاردبستانی کرده و شعار مرگ بر دیکتاتور سردادند.

همچنین مسئولین روز شنبه ۲۸ دی ماه در حالی اقدام به تعطیلی کتابخانه زندانیان سیاسی و عقیدتی سالن ۱۲ نمودند که کتاب‌های این کتابخانه با هزینه شخصی زندانیان تهیه شده بود و زندانیان سیاسی اجازه رفت و آمد به کتابخانه مرکزی را ندارند.

لازم به یادآوریست، طی ماه گذشته مسئولین مجددا با نصب دستگاه‌های اخلال در امواج مبایل مبادرت به ارسال پارازیت در محوطه بند چهار زندان رجایی شهر نمودند.

این درحالیست که پیش‌تر گزارشات فراوانی از مضرات این امواج و تاثیرات کوتاه مدت و بلند مدت آن بر روی بدن انسان منتشر شده و از سرگیری مجدد ارسال پارازیت باعث ایجاد نگرانی در بین زندانیان سیاسی و عقیدتی این زندان شده است.

انتشار تصاویر از داخل سالن ۱۲ که توسط یکی از زندانیان سابق رجایی شهر صورت گرفته است بهانه موج جدید فشار بر زندانیان سیاسی در این زندان شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر