۱۳۹۲ دی ۲۱, شنبه

از هوش رفتن کمال ملایی در شصت و هشتمین روز اعتصاب غذاامروز شصت و هشتمین روز از اعتصاب غذای زندانیان عقیدتی اهل سنت قزلحصار است. "کمال ملایی" یکی از 
این زندانیان در بیهوشی کامل به بهداری زندان منتقل شد.، ساعت 9 صبح امروز جمعه 20 دی‌ماه 1392،کمال ملایی یکی از چهار اعتصاب‌کننده غذا در زندان قزلحصار، در بیهوشی کامل به بهداری زندان منتقل شد اما مسوولین این بخش از پذیرش وی ممانعت کردند که پس از اعتراض سایر زندانیان، مسوول این بهداری مجبور به پذیرش وی شد.
حال بقيه زندانيان وخيم گزارش شده است و همگی از درد قلب و دردهای ديگر بدن رنج می‌برند. در چند روز گذشته نیز سایر زندانیان اعتصاب‌کننده به‌نام‌های جهانگیر دهقانی، جمشید دهقانی و حامد احمدی برای چندمین بار از هوش رفته و به بهداری زندان منتقل شده‌اند. از طرفي ديگر حال بقيه زندانيان وخيم است و همگي از درد قلب و دردهاي ديگر بدن رنج مي برنند
گفتنی است در مدت این شصت وهشتمین
  روز اعتصاب غذا، حامد احمدى بیش از ۲۰ کیلو، جهانگیر دهقانى بیش از ۱۷ کیلو، کمال ملایى ۱۵ کیلو و جمشید دهقانى ۳۰ کیلوگرم از وزن خود را از دست داده‌اند.
این چهار زندانی عقیدتی اهل سنت از تاریخ ۱۳ آبان‌ماه سال جاری در اعتراض به حکم اعدام خود دست به اعتصاب غذا زدند و خواهان بررسی مجدد حکم اعدامشان در یک دادگاه علنی و عادل شده‌اند. یکی دیگر از خواسته‌های ایشان رعایت اصل تفکیک جرایم در مورد آنها بوده است.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر